engico.sk

MODULÁRNE DOMY

Na základe našich konštrukčných systémov dokážeme zrealizovať akýkoľvek objekt. Pri jeho návrhu a realizácii sa riadime pravidlom postaviť tú istú budovu za tie isté peniaze, s rozdielom časového horizontu, pri ktorom dokážeme rýchlosť výstavby v porovnaní s bežným postupom skrátiť až o 50%.

Spoločnosť engico preto prichádza s riešením zjednodušenia výroby, bez nepriaznivých vplyvov počasia a následných prestojov. Na výrobnej ploche s rozlohou 2700 m², v čistom a suchom prostredí výrobnej haly, sa proces zhotovenia modulov zjednodušuje zaručeným stabilným prostredím. Proces výroby je tak rýchlejší a kvalitnejší.

Predstavte si dom, ktorý rastie spolu s Vami a aj po dlhšom čase sa bude vedieť prispôsobiť vašim potrebám. Nereálne? S našim konštrukčným systémom to nie je nemožné.

Vysoká životnosť oceľovej konštrukcie v porovnaní s bežnými stavebnými materiálmi z nej robí jeden z hlavných nosných prvkov našich stavebných objektov. Rodinný dom je možné stavať na klasickej základovej doske, základových pásoch alebo pätkách. Životnosť oceľovej konštrukcie dosahuje 100 rokov.